Červen 2009

Chcete větší návštěvnost?

30. června 2009 v 17:00
Jestli chces zvysit navstevnost tveho blogu,dej si tohle na blog.Tento text totiz obsahuje vyrazy,ktere lidi na internetu casto hledaji.Je to super!! =o)
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Bylinky a tak :-)

29. června 2009 v 11:33 | Syu |  Tipy, Triky, Tabulky


1) Zkus si třeba dicky na den dopředu vymyslet jídelníček abys pak věděla co máš dělat a samou úzkostí si nesáhla třeba na brambůrky.
2) V dobré lékarně koupíš čaj jménem Hannnasaki (cca 125kč). U něj bdue papírek s jeho účinky a návodem. Jsou lidé kteří pili pouze tento čaj a zhubli i 10kg za měsíc. Je to na 500 šálku, ale chuťově nic moc ale účinky jdou poznat.
3) Také si můžeš koupit odtučňovací byliny (cca 47kč) myslím, že trochu pomůžou a chuťově jsou dobré.

Něco jsem sepsala

29. června 2009 v 11:32 | Syu |  Tipy, Triky, Tabulky
Něco jsem sepsala a myslím že to neni ani tak vymysl sestřenka díky tomu zhubla za 2 měsíce 20 kilo.. TAkže holky jdeme na to? :-)

Rady
1)Pohyb
1) Denně minimálně půl hodiny pokud se věnuješ nějakému sportu např.házena,plavání,tenis,gymnastika tak myslím snaž se aspoň každý den něco provozovat. V neděli si můžeš dát trochu odpočinek.
2) Po tréninku nebo po nějakém cvičení bys neměl aspoň hodinu jíst. Proč? Když cvičíš tak spaluješ tuky, ale jakmile začneš jíst tvé tělo nezvládá 2 věci najednou tak přestane spalovat tuky a začne trávit.
3) Měla bys hodně posilovat břicho, aby se ti zpevnilo. Zkus se začátku třeba denně 60 zklapovaček později si přidávej třeba po 10. Zklapovaček je mnoho způsobu ty musíš hlavně najít takové aby tě neboleli záda.
2)Pohyb
1) Jez 5-6x denně po dvou nebo třech hodinách. První jídlo je snídaně - výživná - druhým jídlem je svačina - nekalorické jídlo - a pak zase oběd - výživný - atd. Nezapomeň, že poslední jídlo by se mělo jest v 6 hodin pokud budeš mít třeba školu, trénink nebo jiné déle tak si potom už třeba ven jenom rajče, mrkvu, jogurt apod.
2) Ze začátku budeš mít v té dvou hodinové nebo tří hodinové pauze hlad zkus to fakt vydržet uvidíš jak si tělo zvykne bude to dobré. Možná budeš mívat hlad po 6 tak si vezmi třeba papriku nebo rajče.
3) Sněz aspoň 500g zeleniny a ovoce z toho alespoň 2/3 ovoce.
4) Zkus ovoce jíst spíš ráno a dopoledne ovoce odpoledne a večer zeleninu.Proč? Zelenina se líp stráví takže nejdeš spát z plným žaludkem.
5) Denně vypij aspoň 3litri vody pí pořád ne jenom když máš žízeň to už je pozdě. Můžeš pít i džus, ale jenom 100% ale nepřehánějte může ti úplně odrovnat ledviny.
6) Měla bys jest hodně masa. Není pravda, že jenom kuřecí je zdravé záleží na jeho úpravě. Pokud si sportovec potřebuješ bílkoviny do svalů.
7) Zapomeň na McDonald a jiné fastfoody..
8) Taky zapomeň jako přílohu knedlíky nejlepší je rýže těstoviny (nejlíp celozrnné ale normálními taky nic nezkazíš)
9) Neslaď a sladkosti uplně vynech. Když si fakt potřebuješ osladit čaj tak medem nejlépe domácí, který bez těch přidaných sraček.
10) Čokoláda neuškodí,ale jenom čtvereček denně!
11) Pokud potřebuješ energii tak je nejlepší banán.
12) Kávu zkus uplně vynech nebo omezit třeba 2 šálky za měsíc
13) Alkohol nepij vůbec!!!!!!!!!!!
14) Šunka jen kuřecí uzeniny uplně vynech.
15) Sýry jsou povoleny, ale jenom do 30%.

29.6 pondelí

29. června 2009 v 11:27 Jídelníček
Dneškěm jsem začala a rozhodla jsem se řídit první 2 dny jidelníčkem podle doktorky co mi řekla a to bude teda spočívat v tom že na snídani si dam co cy ale potom už tvrdý režim ;-) :D

Uvod, Pro ana?

29. června 2009 v 11:21 | Syu |  Moje kecy
Takže ahojky xD Vím, že mi na tento článek nikdo neodpoví není to můj první blog trochu to tady rozjedu a potom tu stranku skusím rozhlásit hlavne mei pro ana, jinak jsem Zuzka ale nejsem pro ana boužel ale od dnešního dne se budu snažit :-) A doufám že mě podpoříte a že se vám bude muj blog líbit ;-)